Nyomtatott média a jubileum jegyében

A jubileumi események számos nyomtatott médiumban jelentek meg, melyek közt havi, heti programajánlók, eseménybeszámolók, valamint alkalmi megjelenések is találhatóak. Az alábbiakban összefűzve böngészhetőek a külön lapszámokban megjelent jubileumi oldalak.

A Helló Baranya kulurális programajánlóban havonta egy oldalon mutattuk be az érdeklődők számára az aktuális jubileumi programokat. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

Az I love Pécs programmagazinban havonta 4 oldalon mutattuk be a jubileum aktuális eseményeit. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

A Pécs One kéthavonta megjelenő pécsi Társasági Magazin szintén tartalmazott jubileumi oldalakat.

A Pécsi Hírek városmagazinban hetente volt olvasható az UnivPécs szerkesztősége által készített jubileumi oldal. (Kontakt: Harka Éva, MO)

A PécsiBész pécsi családi magazinban a Jubileum 650 PTE Napot szépszerűsítettük. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

A PTE Alumni Magazinja szintén tartalmazott jubileumi oldalakat és híreket angol és magyar nyelven is. (Kontakt: Regényi Lilla, MO)

Az UnivPécsUnivPécs International kiadványok 2017-ben minden lapszámban beszámolnak a jubileumi eseményekről, programokról, melyeket külön jubileumi oldalakon böngészhettek az olvasók. (Kontakt: Harka Éva, MO)