RH MARKETING OSZTÁLY

Nyomtatott média a jubileum jegyében

Nyomtatóbarát változatPDF változat

A jubileumi események számos nyomtatott médiumban jelennek meg, melyek közt havi, heti programajánlók, eseménybeszámolók, valamint alkalmi megjelenések is találhatóak. Az alábbiakban összefűzve böngészhetőek a külön lapszámokban megjelent jubileumi oldalak.

A Helló Baranya kulurális programajánlóban havonta egy oldalon mutatjuk be az érdeklődők számára az aktuális jubileumi programokat. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

Az I love Pécs programmagazinban havonta 4 oldalon mutatjuk be a jubileum aktuális eseményeit. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

A Pécs One kéthavonta megjelenő pécsi Társasági Magazin szintén tartalmaz jubileumi oldalakat.

A Pécsi Hírek városmagazinban hetente olvasható az UnivPécs szerkesztősége által készített jubileumi oldal. (Kontakt: Harka Éva, MO)

A PTE Alumni Magazinja szintén tartalmaz jubileumi oldalakat és híreket angol és magyar nyelven is.

Az UnivPécsUnivPécs International kiadványok 2017-ben minden lapszámban beszámolnak a jubileumi eseményekről, programokról, melyeket külön jubileumi oldalakon böngészhetnek az olvasók. (Kontakt: Harka Éva, MO)

A ZSÖK Programfüzet egy havonta, a Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. által megjelentetett kiadvány, melyben A Zsolnay Negyed, a Kodály Központ, a Világörökség Pécs és a Művészetek és Irodalom Háza programjai jelennek meg. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

A Tourist Guide pécsi programajánlóban havonta 4 jubileumi oldalon tájékozódhatnak Pécs külföldi vendégei és nemzetközi hallgatóink azon programokról, melyek számukra is érdekesek lehetnek. (Kontakt: Pálfi Melinda, MO)

Alkalmi jubileumi megjelenések